1900-talets första kvartal, bemålad furu, bruksslitage, märken, 86 x 44, höjd 185 cm
1 600 SEK | 2017-09-24 20:01 |
1 500 SEK | 2017-09-24 20:01 |
600 SEK | 2017-09-08 15:49 |
500 SEK | 2017-09-17 22:09 |
200 SEK | 2017-09-09 00:32 |
100 SEK | 2017-09-04 21:22 |
100 SEK | Startpris |