1900-talets mitt, smärre bruksslitage, smuts/damm, höjd 70 cm
2 200 SEK | 2017-09-24 18:59 |
2 000 SEK | 2017-09-24 20:17 |
1 800 SEK | 2017-09-24 18:56 |
1 500 SEK | 2017-09-24 17:07 |
1 200 SEK | 2017-09-14 01:36 |
800 SEK | 2017-09-17 22:50 |
700 SEK | 2017-09-16 22:18 |
550 SEK | 2017-09-12 15:41 |
500 SEK | 2017-09-11 22:45 |
100 SEK | Startpris |