Sekelskifte 18/1900-tal, senare bemålning, skeva ben, smärre bruksslitage, 95 x 52, höjd 76 cm
175 SEK | 2017-09-24 19:08 |
150 SEK | 2017-09-24 19:08 |
100 SEK | 2017-09-23 23:23 |
100 SEK | Startpris |