30. Salongsbord

Sekelskifte 18/1900-tal, senare bemålning, skeva ben, smärre bruksslitage, 95 x 52, höjd 76 cm

Varunr 47776

24 September 2017 19:03

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 175 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

175 SEK2017-09-24 19:08
150 SEK2017-09-24 19:08
100 SEK2017-09-23 23:23
100 SEK Startpris

Stadsauktion 24 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.