Stål med läderarmband, bruksslitage, mindre repor på glas, går vid prövningstillfället, diam. 36 mm
2 400 SEK | 2017-09-24 19:09 |
2 200 SEK | 2017-09-04 11:08 |
2 000 SEK | 2017-09-16 22:47 |
1 500 SEK | 2017-09-14 17:02 |
1 300 SEK | 2017-09-12 11:28 |
1 100 SEK | 2017-09-08 16:12 |
200 SEK | 2017-09-03 19:41 |
100 SEK | Startpris |