43. Triptyk, Franco Costa

3 st. signerade, samt numrerade litografier. Rammått 87 x 69 cm/st.

Varunr 47712

24 September 2017 19:03

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 300 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

1 300 SEK2017-09-24 19:12
1 200 SEK2017-09-21 18:14
900 SEK2017-09-21 18:11
100 SEK Startpris

Stadsauktion 24 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.