3 st. signerade, samt numrerade litografier. Rammått 87 x 69 cm/st.
1 300 SEK | 2017-09-24 19:12 |
1 200 SEK | 2017-09-21 18:14 |
900 SEK | 2017-09-21 18:11 |
100 SEK | Startpris |