5. Olja på duk, Anton Genberg

Vintrig gårdsmiljö, signerad "A. Genberg", mindre skavmärke/färgbortfall, 70 x 86 cm

Varunr 47857

24 September 2017 19:03

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK 2 800 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

2 800 SEK2017-09-24 18:37
2 600 SEK2017-09-24 18:42
2 200 SEK2017-09-05 13:34
1 500 SEK2017-09-21 11:04
100 SEK Startpris

Stadsauktion 24 September 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.