1900-talets första hälft, bruksslitage, saknar prismor, höjd 70 cm
1 200 SEK | 2017-09-24 19:24 |
1 100 SEK | 2017-09-24 18:53 |
950 SEK | 2017-09-24 19:23 |
250 SEK | 2017-09-23 18:22 |
100 SEK | 2017-09-04 16:10 |
100 SEK | Startpris |