Omkring 1900-talets mitt, förgyllt trä, smärre bruksslitage, mindre speglar med sprickor, 70 x 38 cm
300 SEK | 2017-10-01 19:38 |
250 SEK | 2017-09-30 23:52 |
200 SEK | 2017-09-28 01:03 |
175 SEK | 2017-09-21 23:53 |
100 SEK | Startpris |