4 st, bok med sitsar i formpressad teakfaner, smärre bruksslitage
1 400 SEK | 2017-10-01 19:47 |
1 300 SEK | 2017-10-01 19:47 |
1 000 SEK | 2017-10-01 19:46 |
900 SEK | 2017-10-01 19:46 |
550 SEK | 2017-09-30 09:25 |
175 SEK | 2017-09-19 21:45 |
100 SEK | Startpris |