Signerad, smärre bruksslitage, 230 x 170 cm
1 200 SEK | 2017-10-01 19:49 |
1 100 SEK | 2017-10-01 10:50 |
1 000 SEK | 2017-10-01 11:30 |
600 SEK | 2017-10-01 00:00 |
300 SEK | 2017-09-21 10:59 |
100 SEK | Startpris |