1800-tal, saknar en behållare i tenn, bruksslitage, längd 22,5 cm
1 500 SEK | 2017-10-01 18:54 |
1 400 SEK | 2017-10-01 19:53 |
1 000 SEK | 2017-10-01 19:52 |
800 SEK | 2017-10-01 18:07 |
350 SEK | 2017-09-29 21:39 |
300 SEK | 2017-09-22 01:20 |
250 SEK | 2017-09-21 23:56 |
100 SEK | Startpris |