Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, 60 x 44, höjd 75 cm
1 400 SEK | 2017-09-19 14:33 |
1 300 SEK | 2017-10-01 19:56 |
1 100 SEK | 2017-09-11 18:32 |
200 SEK | 2017-09-11 07:40 |
100 SEK | Startpris |