Ett par, 1900-tal, bruksslitage, längd 17 cm
250 SEK | 2017-10-01 18:42 |
200 SEK | 2017-10-01 20:02 |
150 SEK | 2017-09-29 14:16 |
125 SEK | 2017-09-27 07:22 |
100 SEK | Startpris |