1930-tal, slipad dekor, bra skick, bottenrepor, höjd 15,5 cm
850 SEK | 2017-09-30 20:32 |
800 SEK | 2017-10-01 20:25 |
500 SEK | 2017-10-01 08:52 |
200 SEK | 2017-09-28 12:05 |
100 SEK | Startpris |