5. Olja på duk, Louis-Marie Lemaire

Gårdsmotiv, 1800-tal, mindre reva ( 2 cm) fernissad, 46 x 60 cm. skada på ram.

Varunr 48073

1 Oktober 2017 19:03

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 3 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 000 SEK2017-10-01 18:58
2 800 SEK2017-10-01 19:03
1 600 SEK2017-10-01 18:31
1 300 SEK2017-10-01 15:45
1 100 SEK2017-09-30 07:52
300 SEK2017-09-23 18:34
100 SEK Startpris

Stadsauktion 1 oktober 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.