Ett par, lackerad mahogny, omkring 1940-tal, bruksslitage, repor samt fläckar på skiva, 55 x 35 cm, höjd 53 cm.
350 SEK | 2017-10-01 19:15 |
300 SEK | 2017-10-01 19:15 |
250 SEK | 2017-09-28 12:34 |
100 SEK | 2017-09-17 16:06 |
100 SEK | Startpris |