Omkring 1939/40-tal, patinerad mässing, vitbemålad insida, smärre bruksslitage, diam. 53 cm
550 SEK | 2017-10-07 15:44 |
500 SEK | 2017-10-08 19:02 |
300 SEK | 2017-10-08 18:38 |
100 SEK | Startpris |