1800-tal med senare kompletteringar, ett dörrpar med bakomliggande utdragsslådor, skador och slitage, 26 x 16 cm
3 200 SEK | 2017-10-08 18:10 |
3 000 SEK | 2017-10-07 20:10 |
2 100 SEK | 2017-10-08 16:26 |
1 500 SEK | 2017-10-07 22:25 |
950 SEK | 2017-09-29 21:13 |
600 SEK | 2017-10-01 20:37 |
250 SEK | 2017-09-27 23:33 |
200 SEK | 2017-09-19 10:10 |
100 SEK | 2017-09-18 21:46 |
100 SEK | Startpris |