Mitten av 1800-tal, bruksslitage, senare bakstycke, 51 x 29 cm
500 SEK | 2017-10-08 19:29 |
450 SEK | 2017-10-08 10:27 |
350 SEK | 2017-10-08 19:29 |
250 SEK | 2017-10-04 01:45 |
100 SEK | Startpris |