Förgyllt trä, 1940-tal, bra skick, höjd 36 cm
350 SEK | 2017-10-08 19:30 |
300 SEK | 2017-10-04 20:33 |
200 SEK | 2017-10-04 01:46 |
150 SEK | 2017-09-22 00:04 |
100 SEK | Startpris |