Omkring 1930-tal, smärre glasyrkrackeleringar, höjd 19 cm
650 SEK | 2017-10-08 19:30 |
600 SEK | 2017-10-06 18:39 |
450 SEK | 2017-10-08 10:10 |
300 SEK | 2017-10-04 01:47 |
250 SEK | 2017-10-03 12:54 |
200 SEK | 2017-09-20 22:38 |
100 SEK | 2017-09-19 21:00 |
100 SEK | Startpris |