1800-tal, förgylld med kolonetter och dekoration, smärre skador samt färgbortfall, senare spegelglas samt bakstycke, 124 x 55 cm
1 300 SEK | 2017-10-08 10:09 |
1 200 SEK | 2017-10-08 19:32 |
900 SEK | 2017-10-08 10:29 |
400 SEK | 2017-10-07 23:23 |
350 SEK | 2017-10-04 01:48 |
300 SEK | 2017-10-03 22:34 |
175 SEK | 2017-09-25 13:07 |
100 SEK | 2017-09-17 22:22 |
100 SEK | Startpris |