Lackerad valnöt, 1800-talets slut, renoverat, smärre bruksslitage, fläck på skiva, 113 x 73, höjd 76 cm
450 SEK | 2017-10-04 15:51 |
400 SEK | 2017-10-08 19:32 |
300 SEK | 2017-10-04 01:41 |
100 SEK | 2017-09-17 22:23 |
100 SEK | Startpris |