1700-tal, smärre bruksslitage, längd 7,5 cm
700 SEK | 2017-10-08 18:41 |
650 SEK | 2017-10-07 09:18 |
600 SEK | 2017-10-04 02:09 |
250 SEK | 2017-09-19 13:14 |
100 SEK | 2017-09-17 16:49 |
100 SEK | Startpris |