Omkring 1930-tal, björk med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 66 x 35, höjd 74 cm
650 SEK | 2017-10-08 19:43 |
600 SEK | 2017-10-08 10:55 |
400 SEK | 2017-10-07 13:39 |
250 SEK | 2017-10-06 10:44 |
200 SEK | 2017-09-17 21:02 |
100 SEK | Startpris |