3 st, 1800-tal, smärre bruksslitage, diam. 6,5 cm
550 SEK | 2017-10-08 19:44 |
500 SEK | 2017-10-08 19:44 |
400 SEK | 2017-10-08 17:23 |
350 SEK | 2017-09-20 20:22 |
300 SEK | 2017-10-06 14:07 |
100 SEK | 2017-09-19 13:15 |
100 SEK | Startpris |