Omkring 1930-tal, björk, delvis svärtad, bruksslitage, senare klädsel
4 400 SEK | 2017-10-08 19:46 |
4 200 SEK | 2017-10-08 16:39 |
2 600 SEK | 2017-10-04 02:13 |
2 600 SEK | 2017-10-04 22:39 |
1 700 SEK | 2017-10-04 14:23 |
1 400 SEK | 2017-09-30 07:22 |
1 200 SEK | 2017-09-19 23:33 |
1 100 SEK | 2017-09-17 16:45 |
100 SEK | Startpris |