1800-talets slut, osignerad, 24 x 34 cm
450 SEK | 2017-10-08 19:06 |
400 SEK | 2017-10-08 18:30 |
350 SEK | 2017-10-08 18:26 |
250 SEK | 2017-10-08 12:29 |
150 SEK | 2017-09-19 10:06 |
100 SEK | Startpris |