Skottland 1900-talets första hälft, bruksslitage, fungerar, diam. 28 cm
800 SEK | 2017-10-03 15:07 |
750 SEK | 2017-10-07 23:54 |
350 SEK | 2017-09-19 12:44 |
125 SEK | 2017-09-25 19:20 |
100 SEK | Startpris |