Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 18 cm
400 SEK | 2017-10-08 19:59 |
350 SEK | 2017-10-08 17:54 |
175 SEK | 2017-10-06 14:15 |
100 SEK | Startpris |