1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 60 cm
1 600 SEK | 2017-10-08 20:09 |
1 500 SEK | 2017-10-08 20:09 |
1 400 SEK | 2017-10-08 10:34 |
1 300 SEK | 2017-09-23 15:29 |
1 000 SEK | 2017-10-03 22:44 |
100 SEK | 2017-09-18 21:09 |
100 SEK | Startpris |