1700-tal, smärre bruksslitage, längd 29 cm
500 SEK | 2017-10-08 20:10 |
450 SEK | 2017-10-08 17:45 |
400 SEK | 2017-10-06 14:20 |
350 SEK | 2017-10-04 02:18 |
200 SEK | 2017-10-03 21:30 |
100 SEK | 2017-10-01 10:56 |
100 SEK | Startpris |