Mässing, 1900-tal, bruksslitage, diam. 17 cm
250 SEK | 2017-10-08 20:12 |
200 SEK | 2017-10-08 20:12 |
150 SEK | 2017-10-08 10:13 |
100 SEK | 2017-09-29 21:20 |
100 SEK | Startpris |