1 par, mässing och teak, B J S, Skellefteå, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
1 400 SEK | 2017-10-08 08:28 |
1 300 SEK | 2017-10-08 20:19 |
1 100 SEK | 2017-10-08 16:36 |
700 SEK | 2017-10-07 17:21 |
550 SEK | 2017-10-08 00:26 |
350 SEK | 2017-10-04 02:21 |
300 SEK | 2017-09-27 17:11 |
300 SEK | 2017-10-01 22:23 |
200 SEK | 2017-09-21 19:26 |
100 SEK | 2017-09-20 14:34 |
100 SEK | Startpris |