Tidigt 1900-tal, bruksslitage, höjd 38 cm
500 SEK | 2017-10-08 20:26 |
450 SEK | 2017-10-08 20:26 |
250 SEK | 2017-09-30 17:48 |
175 SEK | 2017-10-08 20:25 |
100 SEK | Startpris |