36. Fat, Japan

1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 41 cm

Varunr 48387

8 Oktober 2017 19:02

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

200 SEK2017-10-08 11:52
175 SEK2017-10-08 19:12
125 SEK2017-10-07 13:19
100 SEK Startpris

Stadsauktion 8 Oktober, 19.00,

Observera att vår leverantör har svårt att skicka mail till hotmail.com adresser, om du registrerar dig så vänligen använd alternativ mailadress.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.