2 st, 18- samt 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 10-10,5 cm
500 SEK | 2017-10-07 09:17 |
450 SEK | 2017-10-08 17:41 |
200 SEK | 2017-10-06 13:43 |
100 SEK | Startpris |