2 st, tidigt 1900-tal, förgyllt trä, höjd 19 cm
250 SEK | 2017-10-08 10:26 |
200 SEK | 2017-10-04 20:35 |
150 SEK | 2017-09-22 00:02 |
100 SEK | Startpris |