Förgylld ram i trä, smärre bruksslitage, 47 x 33 cm
300 SEK | 2017-10-08 19:04 |
250 SEK | 2017-10-08 18:09 |
250 SEK | 2017-10-08 19:04 |
175 SEK | 2017-10-07 12:11 |
125 SEK | 2017-10-06 19:45 |
100 SEK | Startpris |