Monogramsignerad AZ, samt daterad 1967, smärre bruksslitage. Höjd 42 cm.
200 SEK | 2017-10-08 11:33 |
200 SEK | 2017-10-08 17:28 |
150 SEK | 2017-09-19 10:09 |
100 SEK | 2017-09-17 16:10 |
100 SEK | Startpris |