Omkring 1900-talets mitt, ek, bruksslitage, 56 x 57, höjd 110 cm
250 SEK | 2017-10-15 19:31 |
200 SEK | 2017-10-15 18:01 |
125 SEK | 2017-10-14 22:15 |
100 SEK | Startpris |