1900-talets första hälft, mahogny, smärre bruksslitage, defekta sadelgjordar, längd soffa 130 cm
600 SEK | 2017-10-15 19:31 |
550 SEK | 2017-10-15 14:15 |
400 SEK | 2017-10-14 16:22 |
100 SEK | Startpris |