Tidigt 1900-tal, slitage, 74 x 47, höjd 70 cm
250 SEK | 2017-10-15 18:31 |
200 SEK | 2017-10-15 19:32 |
150 SEK | 2017-10-15 19:32 |
100 SEK | 2017-09-24 20:58 |
100 SEK | Startpris |