1900-talets mitt, 3+5 hållare för elektriska ljus, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja
850 SEK | 2017-10-15 19:36 |
800 SEK | 2017-10-15 19:36 |
550 SEK | 2017-10-15 09:28 |
500 SEK | 2017-10-13 23:58 |
100 SEK | 2017-10-02 22:49 |
100 SEK | Startpris |