1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, smuts, höjd inkl. stativ 50 cm
500 SEK | 2017-10-15 19:37 |
450 SEK | 2017-10-15 19:37 |
400 SEK | 2017-10-14 17:55 |
400 SEK | 2017-10-15 18:53 |
200 SEK | 2017-10-10 20:34 |
100 SEK | 2017-09-23 23:53 |
100 SEK | Startpris |