Omkring 1930-tal, glaserad stengods, smärre bruksslitage, litet nagg, hårspricka, höjd 41 cm
1 800 SEK | 2017-10-15 18:54 |
1 700 SEK | 2017-10-15 19:46 |
1 500 SEK | 2017-10-15 19:01 |
1 200 SEK | 2017-10-15 18:22 |
1 000 SEK | 2017-10-11 23:04 |
350 SEK | 2017-10-09 16:39 |
200 SEK | 2017-10-03 23:20 |
175 SEK | 2017-10-01 13:34 |
100 SEK | Startpris |