Tidigt 1900-tal, mindre fotnagg, höjd ca 50 cm
850 SEK | 2017-10-15 18:23 |
800 SEK | 2017-10-11 23:05 |
250 SEK | 2017-09-28 16:08 |
100 SEK | Startpris |