22. Skrivbordsstol "Myggan" Arne Jacobsen.

Fritz Hansen Danmark, sits i formpressad, svartmålad faner, hjulförsedd underrede i kromad metall, smärre bruksslitage/rostangrepp

Varunr 48691

15 Oktober 2017 19:03

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

3 800 SEK2017-10-15 17:46
3 600 SEK2017-10-15 19:08
3 200 SEK2017-10-15 18:59
2 400 SEK2017-10-15 17:56
1 500 SEK2017-10-15 16:58
1 100 SEK2017-10-15 14:31
950 SEK2017-09-29 17:31
800 SEK2017-10-02 10:57
450 SEK2017-09-29 17:14
200 SEK2017-09-28 21:56
100 SEK2017-09-24 21:12
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 Oktober 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.