1800-tal, marint motiv, otydlig signatur, kraftiga skador (revor) på duk, 29 x 44 cm
450 SEK | 2017-10-15 20:09 |
400 SEK | 2017-10-15 18:58 |
150 SEK | 2017-10-10 15:43 |
125 SEK | 2017-10-13 07:03 |
100 SEK | Startpris |