Signerad samt numrerad (14/100), bildmått 39 x 49 cm
1 500 SEK | 2017-10-15 16:44 |
1 400 SEK | 2017-10-15 20:11 |
700 SEK | 2017-10-15 20:11 |
600 SEK | 2017-10-13 21:53 |
500 SEK | 2017-10-14 19:07 |
400 SEK | 2017-10-10 07:20 |
350 SEK | 2017-10-09 14:49 |
300 SEK | 2017-10-07 09:00 |
100 SEK | 2017-09-25 09:06 |
100 SEK | Startpris |